1 Haziran 2014 Pazar

Tarafsız Haber, Her Görüşten Köşe Yazarlarını Burdan Oku....

son dakika haber
haber
İlkbahar başıydı. Ülke gündemi o kadar değişti, öyle bir kaos oluştu ki, her geçen gün başka konular, başka başlıklar başka kayıplar. Hükumet yanlıları, karşıtları, hepsine karşılar.... bir sürü bakış açısı, bir sürü düşünce...
Ancak özgürce sosyal medyadan takip edebildiğimize inandığımız haberler i maalesef sadece kendi görüşümüze yakın olanların bakış açısı ile öğrenebildik. "Acaba benden farklı bakanlar nasıl düşünüyor?"  diye düşünenler ise, her bir yanlı medyaya girip tek tek okumak zorunda kaldı ve ya kendi çöplüğünde döndü durdu.
Evet, kesinlikle bu olmamalı dediğim anda www.burdanoku domainini satın aldım. Güncel ve objektif haberi, tamamen yorumsuz başlıkların okunabileceği bir haber portalı. Artık gazete okumak internet haberleri çıktığından bu yana neredeyse rafa kalktı. Yorumu ve fikrini sadece köşe yazarları belirtsin. Çünkü bu onların görevi. Ancak haber okumak hakkı dahilinde tüm haberler tarafsız ve yorumsuz yayınlanmalıdır.
İşte bunlardan yola çıkarak sizlere burdanoku.com 'u gururla sunuyorum.
Son dakika haberlerini, yaşam haberlerini, ülke gündemini, spor haberlerini, siyaseti, ekonomiyi tamamen yorumsuz olarak okuyabileceğiniz portalda, eğer farklı bakışları da görmek isterseniz köşe yazarlarına da göz atabilirsiniz.
Umarım başarılı bulursunuz. Önerileriniz ve görmek istedikleriniz lütfen paylaşın...

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder